STO v Riminiju s Tino Maze

Letošnji, 54. sejem TTG Incontri bo potekal od četrtka do sobote. Slovenska predstavitev bo potekala za 160 kvadratnih metrih velikem prostoru, predstavništvo Slovenske turistične organizacije (STO) v Italiji pa bo v petek na slovenski stojnici pripravilo tudi novinarsko konferenco.
Častna gostja na konferenci - in verjetno tudi glavni magnet za novinarje - bo ena od najbolj prepoznavnih Slovenk v zadnjem času, večkratna svetovna smučarska prvakinja Tina Maze.
Nosilki animacije na slovenski stojnici bosta sicer letos destinaciji Portorož & Piran ter Rogaška Slatina.
V preteklem mesecu je predstavništvo STO v Italiji že izvedlo več promocijskih aktivnosti v sodelovanju s slovenskimi turističnimi ponudniki. Na področju dobrega počutja (velnes) so se slovenski ponudniki s svojo ponudbo predstavili na sejmih Sana v Bologni in Turismo & Benessere v Milanu ter s kulinarično ponudbo na dogodku Gusti di Frontiera (Okusi meje) v Gorici.
Več iz rubrike
Nevarnost stagflacije
Če pomislimo, je bilo na začetku leta pravzaprav težko najti junaka na Wall Streetu, ki bi se raje oklepal obveznic kot delnic.