NLB konec maja zapira pet poslovalnic

»Spremenjene navade bodo prav gotovo tudi v prihodnje bistveno vplivale na obisk naših poslovalnic, zato smo se na podlagi analize ključnih kriterijev, kot so rentabilnost, potencial za širitev in geografska umeščenost ter predvidenih razmer na trgu odločili, da v letu 2023 nadaljujemo optimizacijo naše poslovne mreže. Tako bodo 31. maja poslovalnice NLB Koseze, Mirna, Prevalje, Rogašovci in Trzin zadnjič odprle svoja vrata,« so sporočili iz NLB. Po podatkih spletne strani NLB imajo pred zaprtjem 78 poslovalnic.
.Več iz rubrike
Zanimanje za Slovenijo med nemškimi investitorji upada
Slovensko-nemška gospodarska zbornica je predstavila rezultate o poslovnem okolju, spregovorili so tudi o nemški recesiji.
Tektonska prelomnica: z umetno inteligenco lahko dosežete več
Umetna inteligenca je konkretno prodrla v naš vsakdan in samo tisti, ki jo bodo znali upravljati, bodo svoji prihodnosti dodali krila.