Električna mobilnost bo spremenila naše navade

V nadaljevanju preberite:
Iskanje kompetentnih kadrov je izziv za vedno večje število podjetij. V Skupini Emil Frey, ki na Slovenskem zastopa dvanajst avtomobilskih znamk in obvladuje skoraj četrtino slovenskega avtomobilskega trga, so se tega izziva lotili drugače.
Njihov pristop nam je v pogovoru osvetlil njihov direktor za Slovenijo Jožko Tomšič. Pogovor pa je tekel tudi o stanju na trgu vozil, osebnih in gospodarskih. To še zdaleč ni na predkoronski ravni, a so po sogovornikovih besedah razmere vseeno stabilne in kažejo potencial rasti.
.Več iz rubrike
Zanimanje za Slovenijo med nemškimi investitorji upada
Slovensko-nemška gospodarska zbornica je predstavila rezultate o poslovnem okolju, spregovorili so tudi o nemški recesiji.
Tektonska prelomnica: z umetno inteligenco lahko dosežete več
Umetna inteligenca je konkretno prodrla v naš vsakdan in samo tisti, ki jo bodo znali upravljati, bodo svoji prihodnosti dodali krila.