Dober položaj v Evropi in v ZDA

V nadaljevanju preberite:
Deutsche Telekom je eno največjih telekomunikacijskih podjetij na svetu, ki ponuja širok nabor telekomunikacijskih storitev, med drugim fiksno in mobilno telefonijo, širokopasovni internet in digitalno televizijo.
Finančni podatki kažejo na stabilno poslovanje in rast. V letu 2022 je Deutsche Telekom imel 114,2 milijarde evrov prihodka, kar je dobrih šest odstotkov več kot v letu prej. Čisti dobiček je v letu 2022 znašal 12,97 milijarde evrov, kar pomeni 11,36-odstotno neto maržo.
.Več iz rubrike
Delničarjem 29 milijonov, nadzornikom nič višjih plač
Luka Koper: Ameriške carine krepijo promet z Daljnim vzhodom – Tovor iz severnoevropskih pristanišč se seli v južne kraje.
Nove podpore za čisto industrijo
Evropska komisija je sprejela nov okvir za državne pomoči, da bi državam članicam omogočila pospešitev razvoja čiste industrije.